www.lanciamoravia.cz

"Moraviafans MMotorsport"
Právě je 16 pro 2017, 14:00

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 362 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lancia vs. Sjezdovka II.
PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 22:53 

Příloha:
Lancia VS sjezdovka 420x594mm.jpg
Lancia VS sjezdovka 420x594mm.jpg [ 272.54 KiB | Zobrazeno 7380 krát ]

Tak přátelé nastal čas, plánovat další akci :-) to jen abych nevyšel ze cviku :-) Následující zimu dojde k dalšímu pokusu o překonání celé délky svitavské sjezdovky. Naše delta bude jistě dělat vše pro to, aby se dostala až na Bukovou horu:-) Za odměnu očekává potom dole nastoupené moravia fans v plavkách :-) pokud ano, plavu s Vámi :-)
Součástí programu je malé překvapení, tentokrát budou auta dvě ;-) a které je to druhé? Nechte se prozatím překvapit, nebo zkuste tipovat :-) Míra

Chystá se asi trošku hustější ročník než byl ten první, premierový, netvrdím že lepší :-) posouzení pak bude na Vás všech :-) Prvotní info o programu doplňuji:

Na svitavské sjezdovce Svitava se bude 19. ledna od 14:00 hodin konat druhý ročník akce Lacia vs. sjezdovka. Přátelské závody ve výjezdu aut na vrchol Bukové hory začnou v 15:00 hodin. Akci zahájí ve 14:00 hodin závody v plavání ve sněhu. Bohatý doprovodný program včetně živého vystoupení houslistky Ilony Stryové bude pokračovat až do časných ranních hodin. Po setmění se můžete pokochat ohnivou show s ohňostrojem a protancovat se k ránu.

Občerstvení, nápoje, apod. budou zajištěny v restauraci Skibar, ale také ve sněžném baru a v párty stanu, které budou pro tuto příležitost postaveny v prostorách dojezdu svitavské sjezdovky. Výtěžek akce půjde na konto dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice, a.s. Mediálním partnerem akce je Český rozhlas Pardubice. Všem organizátorům předem děkujeme za spolupráci a finanční podporu.Vstupné je dobrovolné.

Program od 14:00 do 24:00 hodin

14:00 závody v plavání ve sněhu

15:00 výjezd aut na vrchol Bukové hory

16:30 šermířské vystoupení, hudební show

17:30 ohnostroj, ohnivá show

18:30 karaoke, Pavel Valoušek a vyhodnocení plavecké soutěže

19:00 tombola

19:30 koncert houslistky Ilony Stryové, hudební produkce do časných ranních hod

-----------------------------------------------------------------------------------
S dovolením Míry píšu doplňující informace (admin):
Stravování: Je možnost projít v papučách do vedlejší chatky kde je "skybar" (asi 8metrů). Nevím ceny, ale je možnost se tam občerstvit a dát si buď oběd, nebo teplou večeři, kávu, čaj, pivko. Záleží na nás, jak se budeme chtít stravovat a občerstvovat, díky kuchyňce se samozřejmě stravovat a občerstvovat můžeme sami, z loňska víme, že jsou tam slušní tolerantní lidé, je možnost si jídlo dát do lednice, je tam i kuchyň.

Ubytovaní: - kontaktovat Juru-HF (tel., SZ, nebo zde do vlákna)
Budeme ubytování jako v loňském roce, chata přímo u sjezdovky, kde pojede Delta. Můžeme spát ve společné místnoti. Je možnost přistýlky, pokud by někdo chtěl spinkat s náma další nebo si vzít samostatné pokoje. WC a sprchy jsou na patře, jsou pěkné a čisté.
V chatě je suprové topení, zimy se bát nemusíte!

Hovořil jsem s paní, a máme rezervováno:

(spaní: P-pátek, S-sobota)

1x pokoj pro 6osob
rodina Koudy Italiánů (P,S)

1x pokoj pro 4osoby

MiroMiglia + rodzina (P,S)

1x pokoj pro 4osoby
Terka + přítel (P,S)

1x pokoj pro 7osob s možností přistýlky
J.T.(P,S)
Petr LT + malý Szozda (P,S)
Reprák (P,S)
Jura-HF (P,S)
e-certik (P,S)
Bonanza (P,S)
Machal69 (P,S)
Mája (P,S)
Koliš (P,S)

Prosím Vás, pokud můžete, začněte se vyjadřovat skrze ubytování, jestli od pátku do neděle, nebo jen ze soboty na neděli. Na rezervaci je čas cca 2 měsíce než odešlu paní potvrzení i s nějakou zálohou. - Objednávky posílejte JURA-HF!

Na památku bude možno zakoupit samolepku (lepí se zevnitř) v hodnotě 30Kč. Vybraná hotovost bude předána dětem do Orlickoústecké nemocnice. Nálepky bude mít na sjezdovce Machal69, nebo hledejte kluky, kteří mají na zádech LANCIAMORAVIA. Věřím, že se samolepka bude líbit a potěší nejen Vás

Příloha:
sjezdovka.jpg
sjezdovka.jpg [ 143.45 KiB | Zobrazeno 7524 krát ]

Videogalerie od Vrkumena:
Lancia Delta Karel Kupec - http://www.youtube.com/watch?v=m-EpYDsrsdU
Mitsubishi Lancer EVO IV Veronika Cichá - http://www.youtube.com/watch?v=S4lnm5Ns2YY
Mitsubishi Lancer EVO X Karel Stehlík - http://www.youtube.com/watch?v=vGu2PjvnigQ
Subaru Impreza WRX STI Pavel Valoušek - http://www.youtube.com/watch?v=glKaeigwLRM
Fiat Panda Josef Koudelka mladší - http://www.youtube.com/watch?v=w1MbunMLxbM
Fiat 126 P Josef Koudelka starší - http://www.youtube.com/watch?v=e879bBG7RnY
Junior Buggy 600 autocross Radomír Kupec - http://www.youtube.com/watch?v=rCk_OyecbHc

Tisková zpráva z již proběhlé akce (vloženo 28.1.2013):

Vážení přátelé!!!
Nastal správný okamžik pro to, napsat pár vět k tomu, co se událo 19. ledna 2013 v Čenkovicích... Celý týden jsem se dával zdravotně dopořádku a říkal jsem si, co budu mít času na to, srovnat si v hlavě všechny třešně a višně co jsem tu sobotu viděl :-) Bohužel, mám pocit, že ani měsíc by mi na to nestačil. A protože se tu množí stížnosti na naši nečinnost, chodí mi z moravy výhrůžné maily a nekolkovaná kořalka, nemohu dále čekat.
Ona pro nás vlastně ta slavná sobota začala už v pátek, a končila až v neděli :-)
V pátek k nám přijela vzácná delegace z jižní moravy, lanciamoravia a z jižních čech, fiat klub Tábor - Koudelkovic kluci :-) Večer byl velmi plodný a celý se nesl pln očekávání převážně kluků, co byli nominováni na plavecké soutěže:-) No a já osobně jsem nejvíce vděčný za to, že mě Pepa Koudelka starší naučil několik nových polských slovíček. Mám tetu polku a některé výrazy pro mě byly absolutním lingvistickým klenotem a novinkou, kterou jsem nikdy neslyšel:-) Ostatně stejně překvapeně se tvářil i Miro z Wroclawi a po zjištění, že oproti Pepovi má velké mezery v rodném jazyce, se mi v sobotu přiznal, že se vrací do školy, doplnit zjištěné mezery ve svém vzdělání. Ještě že toho Pepu máme, nemůže se dočkat, až s ním pojedu do Itálie:-) S ním bych přátelé jel ostatně kamkoliv. On stejně bravurně jako Polštinu totiž ovládá ještě dalších 32 světových jazyků, takže kdyby jste někdo něco potřebovali přepákovat do jiné řeči, máme na to kapacity:-) Tolik asi k pátku ...
Sobotní ráno se neslo v duchu nervozity a očekávání. Byl jsem především zvědavý na to, jak se popereme s programem celého dne a nejvíce na to, jak polární plavci překonají sami sebe. Celkem jsem se na to těšil, neznajíc co nás čeká. Ve svých představách se mi odehrávaly různé scénáře a to i hrůzné, žádný však ani z deseti procent nenaplnil skutečnost, která se v odpoledních hodinách odehrála :-)
Mělo mi býti ráno dostatečným varováním to, že se jedné paní ráno v zatáčce u Horské služby zlomil pes... Mrzlo až to praštělo, ale říkal jsem si, že suchý mráz, i když sebesilnější nás nezlomí a je to lepší varianta než sychravo a mokro.
Uklidňoval jsem se rovněž tím, že přijedou přátelé z Římské legie a dokud jim nezačnou na plechy namrzat uši, nosy, a jiné části jejich nepřátel, nemáme se čeho bát:-) Dopoledne proběhlo v rámci příprav a přijímání různých delegací. Jedna z nejvzácnějších nás poctila svou přítomností i v závodě plaveckém, štafetovém, družstevním...jednalo se o tým Lemurs racing :-) To ještě nikdo netušil, čeho všeho jsou schopni:-)
Legionáři předvedli svou osvědčenou show, kterou můžu já osobně vidět stokrát a stejně mne pokadé baví! Obzvlášť v takových podmínkách.
Blížila se samotné plavání a hned po něm zlatý hřeb celého dne, pokus několika automobilů o zdolání sjezdovky, končící na Bukové Hoře, 958 m.n.m.
Jakmile Lemuři (R.K., M.B., R.P.) přijeli, jali se ihned podplácet. Bylo jim zcela jedno koho proč a kolikrát. Já osobně jsem byl podplacen minimálně 4x, a z toho 2x jako člen Horské služby, ve které nejsem, pro případ, kdyby se ztratili:-)) Co ale bylo horší bylo to, že už hodinu před závodem jsem tím pádem znal výsledky a Šemík jako rozhodčí už v tu dobu přestával mluvit srozumitelně česky, ale zato začal perfektně ovládat místní nářečí kmene Kayaba - Birindu z ostrova Madagaskar :-)
Samotný závod proběhl na oko, regulérně, měl jsem pocit, že snad stihli podplatit i diváky, to se mi zatím nepodařilo zjistit, protože se všichni pak rozutekli bůh ví kam.
Přátelé co Vám budu povídat....
Byla kosa jako prase... Mě osobně po opuštění vytopené budovy ihned mráz změnil pohlaví na 4 dny. Překvapivý výraz návštěvníků areálu, kteří si přijeli zalyžovat a čekaje ve frontě na punč, či grog sledovali tři lemury v neoprénech a tři borce MMotorsportu v plážovkách, županech a z toho jeden ještě s ploutvema na nohách, ve kterých se pokoušeje zdolat schody ze sněhu
a přitom kolen sebe rozdávaje těmi ploutvemivelmi bolestivé zásahy v oblasti lýtek, hýždí i zad všem, kdo se mu snažil pomoci do těch prokletých schodů... Já sám mám dokonce jeden zásek od ploutve i za uchem... Pracně jsme se probojovali na sjezdovku k bazénu. Tam už nás očekávali borci z lanciamoravia, také velmi noblesně oděni :-) Kdyby se vyhrávalo za uniformitu a jednotnost ústroje, určitě by zvítězili :-) Všichni jsme ale měli jednotnou fialkovou barvu :-)
Prokletý podplacený Šemík ještě dělal před startem děsně chytrýho, vyloženě divákům nutil představu, že jde opravdu o sport silných povah a výsledek je otázkou blízké budoucnosti. Konečně odstartováno!!!
Z nás se odpíchl David Dědek způsobem, kdy jsem začal mezi diváky hledat manažera nějakého Grónského plaveckého oddílu, protože jsem si jeho výkon nedokázal jinak zdůvodnit, byl absolutně nejrychlejší! LanciaMoravia na druhém úseku začala používat nedovolené pomůcky. Některé nebyly vidět a z těch viditelných nás především očividně handicapovali lehátka, která měla úžasný skluz. A to až takový, že všechny moravské plavce chytali diváci až dole u kostela... ještě že ty plavky, lehátka a jiné plavecké potřeby byly dostatečným rozpoznávacím znamením, takže stačilo moderátorovi Michalovi vyhlásit pouze počet, barvu pruhů a lehátek a lyžaři nám všechny plavce do půl hodiny vrátili:-) Vrcholem podplácející taktiky a drzosti Lemurů bylo to, že si v klidu užívali rochnění ve sněhu, doplavali poslední, ale s jasným přesvědčením toho, že zvítězili. Když jsem sledoval rozhodčího Šemíka, měl jsem pocit, že chytl nějaký tik do oka z mrazu. Frekvence mrkání pravého oka a to i u všech Lemurs boys byla cca 43-48 mrků/1min.
Šílená komunikace, ale vyšla jim!!! Naposledy! :-)
Po plavání jsem se s pocitem chlupaté statné ženy vrátil na svah v roli startmaršála:-)
Tento ročník jsme se po loňském nesmělém políbení Bukovky Deltou rozhodli tento kopec vyloženě znásilnit několika auty. Jako první vyzvali sjezdovku Koudelkovic kluci. Pepa junior se vybavil lyžemi a sáňkami pro případ, že na sjezdovce bude muset nechat Pandu do dubna, tak aby se měl na čem vrátit dolů. Jeho pokus vypadal velmi nadějně, dokud se předek Pandy nepropadl do odvodňovacího kanálu a pak už nedokázal nabrat dostatečnou rychlost pro to, aby se mu sjezdovka poklonila... Pepa starší celou dobu na startu, sedíc v dravém maluchu, klel. Klel polsky, klel sprostě, klel dlouho, polsky a kvalitně:-) I to asi byla příčina toho, že v zápalu boje, pln očekávání přehlédl bazén, a malucha v něm utopil, ještě se mu sice podařilo vycouvat, ale už to bylo málo k tomu, aby kopec pokořil. Opět kvalitně polsky klejíc trať opustil, ale s úsměvem! My jinak Pepu ani neznáme! :-)
Pak už patřil kopec vozům úplně jiné kategorie!
Jako první vystřelil proti svahu Karel Kupec se svou Deltou integrale a jeho pokus vypadal velmi nadějně. Kousek pod lesem však musel svůj pokus vzdát po tom, co se delta zastavila a zahrabala.
Následně poslal proti kopci velmi nenápědně a potichu svou novou civilní známost Karel Stehlík, jeho vozidlem bylo Mitsubishi Lancer EVO X. Velmi solidní pokus, ale Karla zradila elektronika. Zapoměl si povypínat systémy ASR a ESP a to mu věru nepomohlo...příště Kájo! :-)
To Veronika Cichá se předvedla jako odhodlaná téměř ke všemu :-) První nesmělý pokus byl jen políbením na seznámení, ale další dva byly hodné veřejného aplausu cca 800 návštěvníků. A kdyby se na sjezdovku nevydala rolba, Verča by tam asi jezdila dodnes:-)
Vzácným hostem, který přijel podpořit naši akci byl Pavel Valda Valoušek. Přijel v civilním Subaru Impreza STI a při obou pokusech převedl, že je opravdovým mistrem volantu.
Vrcholem všech pokusů a zdolání sjezdovky byl autocrosový speciál junior bugy, který sice nelze co do váhy ani jinak srovnávat s žádným dříve jmenovaným vozem, ale vůči divákům to bylo z naší strany předneseno jako jistota toho, že Buková Hora bude pokořena:-) A byla, ne civilním nebo závodním vozem, ale pouze tímto autocrosovým speciálem s řidičem Radomírem Kupcem.
Byla to hezká tečka za celým dnem a nás už čekal kulturní program, vyhlášení tomboly a jiné chuťovky:-)
Večerní akce si zaslouží samostatný článek, to tu nelze rozepsat :-)
Já bych chtěl tímto poděkovat ze srdce všem, kdo nám s akcí pomohli a to ať finančně, nebo přiložili svou ruku k dílu...
Díky tomu, se podařilo z této akce vytěžit pro děti dětského oddělení ORLICKOÚSTECKÉ NEMOCNICE vybrat krásných 18.000,- KORUN ČESKÝCH!!!
Tyto peníze budou předány v nejbližší době panu primáři, Luďku Rybovi
Zvláštní poděkování putuje klukům z BP autosport Bruntál-jmenovitě Karlu Knopovi, dále firmě Janků Trade s.r.o., a KV motorsport - Verunce a Kájovi

Těším se na další, již třetí ročník! Míra Matějka, MMotorsport

ex: Alfa Romeo 155 Q4
Lancia Delta HF integrale
Lancia Phedra

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Lancia vs. Sjezdovka II.
PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 22:58 

Příloha:
moraviafans plavky.jpg
moraviafans plavky.jpg [ 80.63 KiB | Zobrazeno 7823 krát ]

Jsme nachystáni qus*stion qus*stion qus*stion qus*stion qus*stion *O*K

PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 23:01 

Vzhledem k ročnímu období to bude asi nějaká čtyřkolka. :-)

PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 23:02 

Míšo to bude přesně ono, Kubo, třeba to bude jinak, jsme hustý :-)

ex: Alfa Romeo 155 Q4
Lancia Delta HF integrale
Lancia Phedra

PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 23:17 
Administrátor

Těch plavek se bojím, já ital, milující 40°C s*pr*c sunn
A druhé auto? Fiat Panda 4x4?

PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 23:48 

Věřím, že "Pandur" by se tam vyškrábal sunn

PříspěvekNapsal: 18 črc 2012, 23:52 
Administrátor

Když tak přemýšlím, mohu mít omluvenku jako kameraman?

PříspěvekNapsal: 19 črc 2012, 00:43 

Jura-HF píše:
Když tak přemýšlím, mohu mít omluvenku jako kameraman?

Néééééééééééééééééééééééééé

PříspěvekNapsal: 19 črc 2012, 00:44 

Míra Martini píše:
Tak přátelé nastal čas, plánovat další akci :-) to jen abych nevyšel ze cviku :-) Následující zimu dojde k dalšímu pokusu o překonání celé délky svitavské sjezdovky. Naše delta bude jistě dělat vše pro to, aby se dostala až na Bukovou horu:-) Za odměnu očekává potom dole nastoupené moravia fans v plavkách :-) pokud ano, plavu s Vámi :-)
Součástí programu je malé překvapení, tentokrát budou auta dvě ;-) a které je to druhé? Nechte se prozatím překvapit, nebo zkuste tipovat :-) Míra

ty poplaveš v každém případě snáma dělej jak chceš přece nebudeš trhat partu f*u f*u f*u f*u

PříspěvekNapsal: 19 črc 2012, 06:56 

jj presne natacet budu ja vcera sem si koupil fotacek co umi tocit full HD a pritom fotit v plnem rozliseni takze mi nic neutece husle *O*K f*u

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 362 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny [ Letní čas ]