www.lanciamoravia.cz

"Moraviafans MMotorsport"
Právě je 29 kvě 2020, 00:58

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sraz - Tábor 8.6.2013 - zábavné odpoledne
PříspěvekNapsal: 09 čer 2013, 21:50 

J.T. píše:
komplet moje foto z Tábora:
http://uloz.to/x1APaxPv/tabor-rar
heslo: "olej"

Fan klub FIAT Tábor se svým realizačním týmem srdečně děkuje všem, kteří nás na setkání italským automobilů přijeli aktivně podpořit.
Naším úkolem bylo nabídnou Vám nějaké libreto, ale Váš fantastický přístup k soutěžení, účast na společenských večerech, opravdu - klobouk dolů.
My děkujeme Vám, bez Vás by nebylo nás.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 00:44 
Administrátor

Tak jsem se prokousal několika albama fotografií a musím uznat že není potřeba nic číst, s níkým hovořit a jen z fotografíí jde cítit ta ITÁLIE a perfektní program srazu. Pepému se to moc povedlo, muselo za tím být hodně práce a času příprav a peněz. Bylo tam opravdu spousta pěkných naleštěný aut. Moc se mi líbilo to staré červené GTV,modrý Fiat 128 a lemuří 127, Kájova Delta a ta žlutý Fiat 600 a další. Vyšlo nádherné počasí po snad 3 týdnech dešťů a chladna.

Ciaoooooo
Fiat Marea JTD105
Fiat Punto 1.0
Lancia Delta HF Turbo
Lancia Delt 1,6Gti
Lancia Delta 1.3
Fiat Tipo 1.7D
Fiat Tipo 1.9D
Fiat 126 p
Škoda 1000MB
Škoda 110R

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 19:31 

Tak já se přiznám že jsem tentokrát nefotil, neb jsem měl hlavu jinde sunn . A jako vždy se těším na fotky od Péti :smile:

Jedna věc mne přeci jen trochu mrzí - když jsem pak mluvil s paní z kempu, tak byla trochu naštvaná na bordel který zůstal v chatkách - deky, stoly,židle sa:d Ta paní toho měla plný kecky a už moc sil neměla .....

http://jmesystems.cz

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 21:42 

V první řadě děkuji oběma Koudelkovým klukům... super víkend se super lidma!
Tábor 2013, akce pořádaná Fiat fan klub Tábor - kluci Koudelkovic
Přátelé, po dlouhé době se komunita složená za čtyř skupin, z nichž tři vystupují naprosto společně i společensky, dohodla, že se srazí v Táboře a dopřejí svým tělesným schránkám odpočinku. Odpočinku aktivnímu a takéé vzdělávacímu. Jednalo se o akci - sraz přátel italských automobilů na téma Fiat 125 p, tedy po našem stručně polák. Jednotlivá uskupení a to Lemurs racing team, LanciaMoravia, MMotorsport a Fiat fan klub Tábor (samozřejmě, že tam byli i jiní) se sešla již v pátek večer a absolvovala velmi náročný seznamovací večírek. Netušil jsem, že i přes to, že třeba kluky z LanciaMoravia, nebo i Lemurs Boys znám tak dlouho, může dojít k situaci, kdy člověk stěží poznává sám sebe :) Nicméně tedy jasně a stručně: Gril, Ferdinand, Petr alias Zdenda, LM, LB, MM a FT vytvořili komunitu o takové inteligenční síle, že by tomu nevěřil ani Dušan Nevěřil. Celý večer se vyvedl až na jednu malou epizodku, kdy uvnitř LB vznikl spor, kterého jsem byl svědkem a k tomu mi byl svědkem Rosťa Ozzy. Nejmenovaný Kowalski a Jelimán si téměř vjeli do vlasů ( :-D ) a předmětem sporu byla F1, tedy motorismus. To v našem případě není nijak překvapující, a co tedy tak bylo překvapující??? Překvapující bylo to, s jakou vehemencí a nasazením hájil barvy Ferrari Kowalski oproti Jelimánovi, jenž zase hájil barvy Renaultu... Přátelé, kdyby jsem je s Rosťou neroztrhli, nevím co by se stalo. Rosťo děkuji Ti za bleskurychlý zákrok, který by snad nezvládl ani Chuck Norris.
Nakonec se atmosféra uklidnila a zábava dál pokračovala v plném proudu.
Ranní rozcvičky v pět třicet jsem se zúčastnil pouze já a Ozzy, šokovalo mne, s jakou zodpovědností a elánem celý víkend oplýval. Oběhli jsme si 6x Malý Jordán, na pohodu dal Ozzy 60 kliků a já 27 dřepů na levou nohu a 22 na pravou.
Nikdo si ničeho nevšiml, tak den pokračoval společnou snídaní všech, kteří se večer seznámili. Po společně snídani, kdy se podávala Táborská specialita a to Vánočka s uzeným jsem vyrazili s technikou na náměstí. Po cestě se objevil první náznak, že orientační soutěž, jenž byla jedním z bodů programu, bude velmi zajímavá, neboť minimálně půlka komunity nedokázala s jistotou ukázat levou, natož pravou ruku!
Po tradičních procedurách, jako je například administrativní přejímka, byl odtstartován velkolepý závod, který měřil 6 km a byl po trase doplněn dalšími disciplínami. Skupina LM již na první pohled působila organizovaně a bylo vidět, že podobný závod nejede poprvé. Páteční spor vyústil v událost, které jsem ani nemohl uvěřit. Sám velký Jelimán z LB vytvořil společnou posádku z nejhlučnějším Reprákem, který kdy byl vyroben a i při úplném ztlumení vadává ústyhodných 97 dcb. Litoval jsem samozvaného celé dopoledne, netušil jsem, že je masochistou.
Posádky postupně opouštěly náměstí a všechny vyrážely jedním směrem.
Ovšem pouze do doby, než na start přijela posádka Fiatu 770 Jágr, která se motivovala v ústraní a asi přeslechla pokyny ředitele závodu. Těsně před startem jsem ještě zaslechl Kowalskiho jak zuřivě vtlouká řidičovi do hlavy rozpis (strašně toužil vyhrát) Levá 6, váže pravá 2, brzda brzda... Fiat hned v první zakufroval a místo doleva vyrazil doprava! Osudová chyba! To Ozzy to je jiná třída! Ten v první obočil správně a vůbec náměstí opustil naprosto famózním způsobem.
Celé dopoledne jsem strávil pohovory s různými lidmi a kamarády a očekával návrat závodníků. Posádky se postupně vraceli a my netrpělivě očekávali výsledky.
Naprosto šokovalo vyhlášení doplňkové disciplíny a to Motokár. Třetí se umístil Rosťa Ozzy Pilař, a druhý nejhlasitěější Jura! K tomuto výkonu jim srdečně gratuluji.
Čím víc se ale blížil konec vyhlášení, tím v naší komunitě stoupala nervozita, neboť jen skupina LB si dělala zálusk na minimálně 7 pohárů...
Nakonec jsme se dočkali pouze dvou dalších. Za třetí místo získal pohár Jirka a za druhé místo naše podceňovaná smíšená posádka Jury & Milana ( Reprák&Jelimán) s vozem Lancia Kappa! Šok! Ještě větší však nastal ve chvíli předání poháru za umístění, který sobecky sbalil řidič Jura a naprosto ignoroval svého mitfáru! FUJ! :D
Rosťa Ozzy po dojetí šestikilometorvé RZ konstatoval, že mu tachometr naměřil kilometrů 27 a že teda netuší, kde udělal chybu. No nic přátelé, trasa měla několik špeků a pastí. Jednou z nich bylo například to, že Tábor disponuje dvěma STK a na jedné z nich se právě měl plnit jakýsi úkol.
Toto bylo druhou strašlivou chybou Kowalskiho a jeho řidiče, kteří sice usilovně, sněživě a nakonec i tvrdě opakovaně vnikali do areálu STK, ale toho druhého, kdy nikdo ze zaměstnanců netušil, co ti dva velcí chlapi v tom malým fiatu i přes sedmeré vyhození z válců opakovaně najížděli na STK. Nakonec pomohl telefonát Pepy Koudelky a ten zařídil jejich vysvobození. Pepo děkujeme!
S umístěním panovala poměrně velká spokojenost ve skupině LM ale velké rozčarování ve skupině LB. Tradičně tato parta mladíků vyzkoušela protest, ne poslední tento den, a ten byl samozřejmě zamítnut.
Dalším bodem programu bylo otevření sjezdovky na Táborském náměstí což mě mírně šoklo. Ještě víc však to, že sjezdovku jsem měl tu čest otevřít a jako první i vyzkoušet lyže na kostkách Táborského náměstí. Bylo to velkolepé Pepo a děkuji opět! :) Kdyby v tu chvíli přijel na náměstí lékař, bydlel bych už v Bohnicích :)
Svoji rozjížďku jsem o milimetry prohrál a uznal větší kvality soupeře. To však v následující rozjížďce nedokázal Kowalski. Nasadil úžasné tempo a jeho styl mi trošku připomínal dobu známého fina Hannu Kirvesniemiho. Došlo však k tomu, že Jura R. (97dcb) nasadil v závěru stoupání k trháku a ČISTĚ Kowalskiho po vnitřní stopě předběhl a ve sjezdu už mu nedal šanci. Až jsem měl strach, že na lyžích vjede do italské pizerie... A co si myslíte, že se dělo dál? Ano máte pravdu, přišel Lemuří protest č. 2, který byl také zamítnut, což je ovšem pochopitelné, shlédl jsem totiž videozáznam inkrimované situace a nedošlo v ní k žádnému přestupku.
Z lidského hlediska bylo ale správné dát Lemurrům šanci č.2. Soupeřem Kowalaskiho se stal Miro z Lancia Polska. Miro odstartoval i běžel dobře, ovšem Kowalaki zdrcen předchozí porážkou vyrazil takovým způsobem, že od lyží létaly jiskry! Kdyby to viděl Bauer nebo Katka Neumanová asi by jej doporučili do nároďáku. Ani jeden z nich tam nebyl, a tak Kowalski přišel o naprosto jistou nominaci na ZOH v SOči a my tím pádem i o jistou medaili. Škoda!
Sobotní večer , kdy jsme se po pátečním už všichni znali, byl naprosto parádní vyvrcholení celé akce, která měla úžasnou atmosféru.
Opravdu upřimě a ze srdce děkuji všem, kdo se této akce zůčastnili a přispěli tak k parádnímu víkendu. Tábor byl tedy ubráněn a můžeme Vám všem určitě doporučit další ročník! P.S. zvláštní poděkování Lemurs Boys za to, že přijeli italskými vozy a nebáli se neznáma a takové hordy italofilů:) Míra

ex: Alfa Romeo 155 Q4
Lancia Delta HF integrale
Lancia Phedra

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 23:20 

Kurna totálně vyčerpávající zpráva *O*K *O*K *O*K *O*K *O*K *O*K *O*K *O*K
Super akce *O*K *O*K *O*K

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 23:41 

Bomba *O*K

http://jmesystems.cz

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013, 23:54 
Administrátor

Nádherné čtení, Míro děkuji *O*K

Ciaoooooo
Fiat Marea JTD105
Fiat Punto 1.0
Lancia Delta HF Turbo
Lancia Delt 1,6Gti
Lancia Delta 1.3
Fiat Tipo 1.7D
Fiat Tipo 1.9D
Fiat 126 p
Škoda 1000MB
Škoda 110R

PříspěvekNapsal: 11 čer 2013, 00:27 

Zase vyčerpávajici komentář ktery nemá chybu sunn

PříspěvekNapsal: 11 čer 2013, 07:41 

no jo po precteni clanku se me hned vse zive vybavilo bana*n friends *O*K

PříspěvekNapsal: 11 čer 2013, 21:16 

Vše už bylo napsáno,před Pepou Koudelkou smekám až k zemi za jeho organizaci a průběh událostí,opravdu jsem si to užil dosytosti.Nádherná akce a kdo nemohl,tak ať lituje,bo tohle se děje max. jednou za 10 let(nebo že by narok znova? :smile: )
Já v naší chatce aspoň zametl a porovnal deky x+x .
Komplet foto hýr : http://ulozto.cz/xpyvR3cE/fiatklub-tabor-7-9-6-2013-rar
Heslo : tábor

Ex : Lancia Thema 2.0 i.e
Ex : Fiat Tipo 1.4 i.e DGT

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 2 hodiny [ Letní čas ]